Stodská nemocnice děkuje partnerům, kteří ji podporují věcnými i finančními dary

3. 9. 2024

Stodská nemocnice děkuje všem svým podporovatelům z regionu za jejich pravidelnou finanční či věcnou pomoc. Také v tomto roce přispěla řada obcí, měst, firem i osob na menší stavební úpravy a dofinancování nákupů zdravotnického vybavení. "Částkou v řádech stovek tisíc korun pomáhají zejména obce a města zlepšit dostupnost a kvalitu péče pro své obyvatele. Moc jim za to děkujeme. Nejenže nám prostředky pomáhají dofinancovat některé projekty, ale jsou podobně jako pochvalné slovo od pacientů i gestem, že svoji práci děláme dobře," říká ředitel Stodské nemocnice Daniel Hajšman s tím, že zařadit se do seznamu veřejných sponzorů či dárců může kdokoli. Návod jak a návrh darovací smlouvy je ve stránce Partneři: www.stod.nemocnicepk.cz/partneri, Právnické i fyzické osoby si mohou zvolit i zda chtějí jako sponzoři zůstat v anonymitě.