Představujeme řidiče naší zdravotnické dopravní služby

24. 9. 2024

Michal, Lukáš, Petr, Zoltán, Jan a ještě jeden Petr – to je partička řidičů zdravotnické dopravní služby Stodské nemocnice.
Tito pánové každý den zajišťují bezpečnou a pohodlnou přepravu pacientů (nejen) na vyšetření a zpět.
Sanitky zdravotnické dopravní služby jsou vybaveny moderní technikou a naši řidiči jsou profesionálové s bohatou praxí. Vždyť jen za loňský rok každá naše sanitka najela přes 50 000 kilometrů a dohromady provedly 8 800 převozů.

Naše zdravotnická dopravní služba (ZDS) zajišťuje nepřetržitě 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu dopravu všem, kterým zdravotní stav neumožňuje dopravit se k lékaři po své ose či hromadnou dopravou. Službu můžete využít například když jedete na kontrolu k lékaři, na vyšetření, rehabilitace, příjem k hospitalizaci či do lázní.

Děkujeme za vaši důvěru, a kdybyste i vy chtěli využít zdravotnickou dopravní službu, stačí se jen objednat.