Při návštěvě hospitalizovaných pacientů používejte ochranu úst a nosu. S příznaky respiračních nemocí návštěvu odložte

14. 10. 2024

ŽÁDOST, PREVENCE

Z důvodů zhoršené epidemiologické situace (zvýšený výskyt onemocnění covid) žádáme návštěvy hospitalizovaných pacientů všech oddělení, aby dodržovali následující:

• Návštěva používá během celé návštěvy lůžkového odd. a zejména při setkání s pacientem ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo jednorázová ústenka či rouška.
  • Návštěva respektuje pokyny ošetřujícího personálu.
  • V případě, že máte jakékoli příznaky respiračního onemocnění, svoji plánovanou návštěvu odložte.

V případě, že má návštěva příznaky respiračního onemocnění nebo nerespektuje požadavky ošetřujícího personálu, vyhrazuje si nemocnice právo návštěvu ukončit nebo nepovolit.

Děkujeme za spolupráci a pochopení. Tímto krokem se snažíme chránit naše pacienty, tedy vaše blízké.