Představujeme novou kolegyni gynekologicko-porodnického oddělení

27. 9. 2024

S radostí představujeme naši čerstvou posilu na gynekologicko-porodnickém oddělení Domažlické nemocnice.
MUDr. Nikola Fidlerová se připojila k týmu Domažlické nemocnice na začátku září. Moc si vážíme, že naše nemocnice ji zaujala nejvíce – mimo jiné prý rozhodla i naše rodinná atmosféra.
Paní doktorka Fidlerová je talentovaná lékařka s vášní pro péči o ženy a jejich zdraví. Kromě sbírání všeobecných zkušeností v oboru by se chtěla zaměřit na porodnictví v celé jeho šíři – péče o těhotné ženy, ultrazvuková vyšetření a asistence při jejich porodu.
A hlavně – podle našeho fotografa je s paní doktorkou legrace, tak se máte na co těšit.
Paní doktorce přejeme hladký start do její kariéry a věříme, že se v našem kolektivu bude cítit jako v bavlnce.