Online s odborníkem: Poruchy udržení moči / inkontinence žen a možnosti léčby - prim. MUDr. Kolařík

14. 6. 2024

WEBINÁŘ

Domažlická nemocnice připravuje v pravidelných intervalech pro laickou veřejnost webináře (internetové vzdělávací přednášky) na různá zdravotnická témata, zejména se zaměřením na preventivní péči. Další díl pořadu Online s odborníkem připravil 10. června 2024 primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Dušan Kolařík a to na téma Poruchy udržení moči / inkontinence žen a možnosti léčby. Webinář lze vždy v den konání sledovat online přes počítač, tablet nebo chytrý telefon a přednášejícímu je možné v průběhu poslílat konkrétní dotazy k zodpovězení. Záznam webináře pak zveřejňujeme na našem YouTube kanále (www.youtube.com/@nemocnicepk) a také zde na webu nebo na faceboku nemocnic Plzeňského kraje. A tímto způsobem se lze dostat i na předchozí díly Prevence nádoru mléčné žlázy Respirační infekce u dětíCukrovka - příznaky, rizika, léčbaVyšetření novorozence - novorozenecký screening.