Nová vyšetřovací křesla na gynekologických ambulancích

15. 7. 2024

Na gynekologických ambulancích Domažlické nemocnice byla starší vyšetřovací křesla nahrazena novým, moderním a hlavně pohodlným typem od předního světového výrobce nemocničních lůžek společnosti Linet.

V gynekologických ambulancích Domažlické nemocnice se objevila nová vyšetřovací křesla. A protože nám jde hlavně o pohodlí a komfort pacienet, vybrána byla křesla od předního světového výrobce nemocničních lůžek společnosti Linet.

„Jedná se o modernín a hlavně pohodlná křesla, která našim pacientkám poskytnou maximální komfort během návštěvy. A našim lékařům a lékařkám zase umožní mnohem větší možnosti polohování pacientek, což usnadňuje vyšetření, zejména u žen s omezeními pohyblivosti, popisuje primář gynekologicko-porodnického oddělení Dušan Kolařík.

Vše o domažlické porodnici

Porodnice v Domažlicích zlepšuje své služby pravidelně. Těhotné ženy i maminky mohou standardně už řadu let navštěvovat těhotenské kurzy nebo využívat těhotenské a babymasáže nebo bylinkovou vaginální napářku a mnohé další úlevové metody, novinkou jsou od ledna návštěvy porodní asistentky v domácím prostředí. Rodičky mají po celou dobu pobytu na novorozeneckém oddělení k dispozici bufetové stravování a každá dostane také 1000 Kč na útratu do lékárny. K pobytu si mohou ženy vybrat pro sebe i doprovod rodiný pokoj. Těhotné ženy se mohou s porodnicí i personálem seznámit v rámci pravidelných neformálních setkání se zástupci porodnice, které se konají každý třetí čtvrtek v měsíci od 16 hodin nebo po telefonické domluvě (379 710 235) i individuálně. A porodnici si lze prohlédnout i z pohodlí domova v podobě virtuální prohlídky.

Více o porodnici: www.domazlice.nemocnicepk.cz/porodnice