Nemocnice Plzeňského kraje budou opět předávat výjimečným zaměstnancům cenu Srdce NPK

22. 5. 2024

KRÁTKÁ INFORMACE, POZVÁNKA PRO ZAMĚSTNANCE

Skupina Nemocnice Plzeňského kraje bude opět oceňovat výjimečné zaměstnance. Předávání cen Srdce Nemocnic Plzeňského kraje se uskuteční v pondělí 27. května na hradě Švihov na Klatovsku v rámci společenského setkání zaměstnanců krajských nemocnic. Akce začíná v 16 hodin bohatým doprovodným a zábavným programem, který je určen i pro děti zaměstnanců.  Oceňování se uskuteční v 18:30 a po něm bude následovat koncert skupiny ABBA.cz. Zaměstnanci, kteří ještě zvažují svoji účast, si stále mohou vyzvednout vstupenky nebo oznámit svoji účast v sekretariátu nemocnic. "Zveme všechny své kolegy. Nahlášení účasti nám významně pomůže při konečné organizaci akce. Děkujeme všem, kteří už svoji účast potvrdili," říká mluvčí nemocnic Jiří Kokoška.

Předávání cen Srdce se konalo již v letech 2018 a 2019. Na další roky akci znemožnila pandemie onemocnění covid. Letos nastala vhodná doba tradici oceňování mimořádných zaměstnanců obnovit. Skleněné sošky se symbolem srdce si letos převezme 20 zdravotníků i nezdravotnických pracovníků, kteří v mnoha případech spojili svůj profesní život právě s některou z krajem vlastněných nemocnic nebo byli v posledních letech zásadními hráči svých pracovních týmů.

„Cena Srdce je oceněním nejen profesionality, znalostí, dovedností, spolehlivosti, ale také dobré komunikace s kolegy a u zdravotníků rovněž vřelého přístupu k pacientům, ochoty pomáhat i umění vytvářet kolem sebe příjemnou atmosféru,“ uvedl šéf nemocnic Plzeňského kraje Zdeněk Švanda.

Doprovodný program obstará například vystoupení šermířů, výuka šermu či lukostřelby, hry a soutěže pro děti, fotokoutek, prohlídky hradu a bohaté občerstvení.

Program Ceny Srdce NPK

27. května - vodní hrad Švihov
  • 16:00 – zahájení akce, příchod zaměstnanců
  • 16:00 – 18:30 / 20:00 - doprovodný program (soutěže a hry pro děti, prohlídky hradu, lukostřelba, fotokoutek, ukázka dobových zbraní šermířů aj.)
  • 16:00 – 22:00 - občerstvení
  • 16:30 a 18:00 – šermířské vystoupení